Ametlik Holset, Garrett and BorgWarner turbode edasimüüja Eestis.

Firma „Sinitta AS” olles maailma suurimate turbokompressorite ametlikuks edasimüüjaks Honeywell Turbo technologies (Garrett), Cummins Turbo Technologies (Holset) ja BorgWarner Turbo System (Schwitzer, KKK)

Pakume sportautode, sõiduautode, veoautode, ehitus-ja agrotehnika, skuutrite, samuti eritehnika mootorite jaoks ette nähtud turbiine. Samuti pakume turbokompresside originaalsüdamikke, tehaste remondikomplekte ning turbokompressorite laia varuosade valikut.

Meie veebilehe jaotistes võite leida turbokompressorite eeliseid, ehitust, kasutustingimusi, tehnohooldust, diagnostikat ja remontimist puudutava üksikasjalise informatsiooni. Veebilehel on ära toodud kõik vajalikud andmed meie poolt pakutavate turbiinide kohta. Kui Te meie toodangu vastu huvi tunnete, samuti küsimuste korral, millele pole võimalik meie veebilehelt vastust leida ning juhul, kui Te ei oska ise konkreetse turbiini kasuks otsust teha, ka neil juhtudel, kui tahate hindu täpsustada või turbokompressorite laojäägi kohta selgust saada – helistage meie büroosse ja me anname Teie küsimustele pädeva vastuse.

BF Original
BF ORIGINAL
 
BorgWarner
BORGWARNER
 
Volvo CE
VOLVO CONSTRUCTION
 
DT
DIESEL TECHNIC
 
Garrett
GARRETT
 
Holset
HOLSET
 
Kolbenschmidt
KOLBENSCHMIDT
 
NDC
NDC
 
Pierburg
PIERBURG
 
Reinz
VICTOR REINZ
 
SLP
SLP
 
TRW
TRW